Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

:-)

No jo no, jiné kapely si příspěvky hlídají, odsouhlasují jejich zobrazování v diskuzi. Já jsem tomu nechal volný průběh, ale budu to muset řešit. Naši fanoušci asi nemají potřebu sem psát, co jsem tak pochytil na zábavě, akce se jim líbí, ale sem do dikuze nepíší, protože je hned někdo napadne, viz. KRPA. Takže tomu tady asi udělám konec a budu to dělat tak, jak to dělají jiné kapely. Myslel jsem si, že dám prostor všem, ať sem napíší svůj názor, ale člověk se tady opravdu nic kloudného nedočte. Navíc některé příspěvky hraničí s urážkou... To jsou názor lidí, které jsem si v sobotu na zábavce vyslechnul. A bylo jich dost... Nechtěl jsem diskuzi, kde budu muset odsouhlasovat každý příspěvek, ale řekli jste si o to svým chováním sami... A samochvála? Pokud mám z akce dobrý pocit, tak to sem napíšu a čekám ohlasy i jiných, co na zábavě byli. Škoda, že sem nenapíšou ti, co za mnou na zábavě chodili, chválili bubeníka, výkon kapely a zvuk. Hodně mě to po těch všech problémech potěšilo. Když to tady přetlumočím já, berete to jako samochválu... No co už... Třeba se ti dotyční ozvou. V brzké době to tady změním...

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.